טיפול זוגי​ - "זוג או פרד"

אנו גדלים במציאות בה מציאת בן או בת זוג הינה מטרה מרכזית בחיינו. כל סיפורי הנסיכות והנסיכים מעבירים לנו את המסר שהם חיו באושר ועושר (ואני בטוח שאם הסיפור היה ממשיך אז גם סינדרלה כעסה על הנסיך מדי פעם שהוא לא פנוי אליה ועסוק מדי בממלכה)

זוגיות כמו כל בחירה בחיים מביאה איתה את האתגרים שלה ואת המבחנים שלה ואת הצורך להתמודד איתם. ומעל הכל לבחור איך להתמודד, איך להגיב, מה לומר ומה לא לומר. 
הזוגיות משולה בטיפול ממוקד הרגש (EFT) לריקוד טנגו. הריקוד מביא איתו את הצורך בהובלה. לפעמים, אנו דורכים על האצבעות של השותף/ה או יוצאים מקצב ומבלי לשים לב נשאבים אל מעגל קסמים אינסופי של ריקוד אשר אינו מאוזן ואינו מדויק.  

שאלות רבות עולות לאורך השנים, ספקות, אהבה, צורך בביטחון, ולעיתים אנו הולכים לאיבוד אל מול האתגרים שהחיים ובן בת הזוג מביאים. 

אותו מסע ריפוי זוגי, מתחיל מבפנים, מהצורך לשתף רגשות עמוקים אשר אינם משותפים או מקבלים ביטוי לא מדויק ופוגע דרך המילים והגוף, מהזכרונות ומהחוויה הרגשית של אירועים אישיים וזוגיים אשר הוזזו הצידה או נשכחו.  

יחד נתבונן על רגעים שונים בחיים, על הרגשות הצרכים וההחלטות ונפעל יחד להגיע אל השלמה עם אירועי עבר, ונמצא את הדרך למצוא את השלווה הזוגית. נתבונן על הטנגו הזוגי ואיך אתם רוקדים אותו, נפעל יחד למצוא את המעגל השלילי בו אתם נמצאים ונעבוד על מנת להפוך אותו למעגל חיובי.

אופי הפגישות 

פגישות זוגיות ואישיות, בקליניקה, בחוץ ואון ליין.

מבנה פגישות

הטיפול הינו תהליכי  ודורש היכרות עם שני בני הזוג לבד וביחד. 

 ולכן נדרש למספר של פגישות על מנת להכיר אתכם כמו שצריך וכדי להגיע לאותם מקומות  בקשר עליהם אתם רוצים לעבוד

 

שאלות נפוצות

 • למי זה מתאים?
  זוגות מכל המינים – זוגיות רומנטית, בני משפחה (הורה וילד/ה,סבא/סבתא ונכד/ה), בשלבים ובצמתים שונים של החיים (התחלה, פרידה, לקראת שינוי משמעותי כמו לידה או מעבר ועוד, כניסה לתקופת פנסיה, "הגוזלים עזבו את הקן"…)
 • אורך הפגישה?
  כשעה עד שעה ורבע
 • למי זה לא מתאים? 
  זוגות אשר מתמודדים בזוגיות עם אלימות פיזית, התמכרות פעילה לסמים קשים (כולל אלכוהול), אם ישנה מחלה נפשית פעילה שאינה מאפשרת תהליך רגשי נפשי מעמיק.
 • מה זה טיפול EFT?
  Emotional Focused Therapy – טיפול ממוקד רגש – הינו טיפול זוגי קצר מועד (כ – 20 מפגשים). הגישה פותחה על ידי ד"ר סו ג'ונסון בשנות השמונים ובעלת תוקף מחקרי מוכח ומבוסס. לחץ למידע נוסף.
 • מה זה טיפול בטבע?
  שיטת טיפול אינטגרטיבית ייחודית התומכת בעבודה במרחב הפתוח ומפגישה כל אחד ואחת מאיתנו עם השקט של המרחב הטבעי. לחץ למידע נוסף.
 • האם בהכרח נצא לטבע?
  לא. הכל תלוי בכם. בצרכים ובשלב בו נמצאת הזוגיות.
 • איפה נפגש?
  מפגש און ליין בזום
  קליניקה לתושבי הצפון בקיבוץ חוקוק.
  קליניקה בתל אביב במרכז חיבורים, ויסוצקי 4