טיפול פרטני רגשי

לאורך החיים אנו חווים עליות וירידות, בהירות ובלבול. אנו עומדים מול אתגרים שונים ונמצאים בחיפוש אחרי שקט, בהירות ,החלטה ואהבה כשלכל אחד מאיתנו ישנה מטרה מרכזית שקצת שונה משל אחרים וייחודית רק לו או לה.

אותו מסע ריפוי מתחיל מבפנים, מהזכרונות ומהחווית הרגשיות והגופניות של האירועים השונים שמקבלים ביטויים שונים בגוף ובנפש שלנו.

ביחד נתבונן על רגעים שונים בחיים, על רצונות, רגשות והחלטות ונפעל להגיע אל השלמה עם אירועי עבר. נגלה את הדרך למציאת השלווה.

לשם מסע הריפוי הזה נפגוש את קסם ההתבוננות הפנימית דרך כלי התבוננות שונים – EFT (טיפול ממוקד רגש), טיפול בטבע, ועוד. נשתמש במילים, ציורים, מוסיקה, כתיבה, נרגיש ונקשיב לגוף, במידה ונרגיש לנכון נצא אל הטבע אל המרחב הפתוח נפגוש את הרוח, האדמה, החיות, הצמחים והאבנים. נקשיב לשקט ולמחשבות שיעלו מתוכינו.

נעיז לפגוש את הרבדים השונים הנודעים והלא נודעים שלנו  

אופי הפגישות 

פגישות פרטניות בקליניקה, בחוץ או און-ליין.

מפגשים קבועים לאורך תקופה או מפגש חד פעמי, הכל בהתאם לצורך שיעלה.

שאלות נפוצות

 • למי זה מתאים?
  הטיפול מתאים לכל איש אישה. מגיל ההתבגרות והלאה.
 • אורך הפגישה?
  כשעה עד שעה ורבע
 • מה זה טיפול EFT?
  Emotional Focused Therapy – טיפול ממוקד רגש – הינו טיפול פרטני וזוגי קצר מועד (כ – 20 מפגשים). הגישה פותחה על ידי ד"ר סו ג'ונסון בשנות השמונים ובעלת תוקף מחקרי מוכח ומבוסס. לחץ למידע נוסף.
 • מה זה טיפול בטבע?
  שיטת טיפול אינטגרטיבית ייחודית התומכת בעבודה במרחב הפתוח ומפגישה כל אחד ואחת מאיתנו עם השקט של המרחב הטבעי. לחץ למידע נוסף.
 • האם בהכרח נצא לטבע?
  לא. הכל בהתאם לצרכים האישיים ולצרכי הטיפול.
 • איפה נפגש?
  מפגש און ליין בזום
  קליניקה לתושבי הצפון בקיבוץ חוקוק
  קליניקה בתל אביב במרכז חיבורים, ויסוצקי 4